- Sekonda

Цена
€95 10 / 186 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Дамски аналогов часовник Sekonda Classic - S-2367.00
Японски кварцов механизъм
Стъкло изработено от минерал кристал
Аналогов циферблат
Метален корпус
Верижка от неръждаема стомана
Диаметър на корпуса: 38.00 мм.
Дебелина на корпуса: 8.00 мм.
Водоустойчивост 3 BAR - Минимално напръскване с вода
Гаранция: 2 години
Безплатна доставка за цялата страна с опция преглед и тест преди заплащане
Японски кварцов механизъм
Стъкло изработено от минерал кристал
Аналогов циферблат
Метален корпус
Верижка от неръждаема стомана
Диаметър на корпуса: 38.00 мм.
Дебелина на корпуса: 8.00 мм.
Водоустойчивост 3 BAR - Минимално напръскване с вода
Гаранция: 2 години
Безплатна доставка за цялата страна с опция преглед и тест преди заплащане
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Дамски аналогов часовник Sekonda Classic - S-2367.00
Японски кварцов механизъм
Стъкло изработено от минерал кристал
Аналогов циферблат
Метален корпус
Верижка от неръждаема стомана
Диаметър на корпуса: 38.00 мм.
Дебелина на корпуса: 8.00 мм.
Водоустойчивост 3 BAR - Минимално напръскване с вода
Гаранция: 2 години
Безплатна доставка за цялата страна с опция преглед и тест преди заплащане
Японски кварцов механизъм
Стъкло изработено от минерал кристал
Аналогов циферблат
Метален корпус
Верижка от неръждаема стомана
Диаметър на корпуса: 38.00 мм.
Дебелина на корпуса: 8.00 мм.
Водоустойчивост 3 BAR - Минимално напръскване с вода
Гаранция: 2 години
Безплатна доставка за цялата страна с опция преглед и тест преди заплащане
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | Дамски |
| Пол | Дамски |
| Гаранция | 2 години |
| Гаранция | 2 години |
| Цвят | Сребрист |
| Цвят | Сребрист |
| Материал Каишка/Верижка | Стомана |
| Материал Каишка/Верижка | Стомана |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Механизъм | Кварцов |
| Механизъм | Кварцов |
| Циферблат | Аналогов |
| Циферблат | Аналогов |
| Водоустойчивост | 3 BAR |
| Водоустойчивост | 3 BAR |
| Материал стъкло | Минерал кристал |
| Материал стъкло | Минерал кристал |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Неръждаема стомана |
| Материал на каишката | Неръждаема стомана |
| Диаметър на корпуса (mm) | 30 |
| Водоустойчивост | 3 ATM |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Черен |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Не |
| Подсветка | Не |
| Камъни / Кристали | Не |
| Дебелина на корпуса (mm) | 9.5 |
| Тегло | 0.00кг |
Дамски аналогов часовник Sekonda Classic - S-2367.00
Подчертайте своя стил с класическия дамски часовник Sekonda Classic S-2367.00. Елегантният сребрист корпус и черният циферблат го правят подходящ за всеки повод – от офиса до вечерно излизане.
Ключови Предимства
- Класически дизайн — Изискан аналогов циферблат в черно със сребрист корпус, който допълва всяка визия.
- Надежден кварцов механизъм — Осигурява точно време и минимална поддръжка.
- Удобна гривна — Гривната от неръждаема стомана се регулира за перфектно прилягане.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Неръждаема стомана |
| Материал на каишката | Неръждаема стомана |
| Диаметър на корпуса (mm) | 30 mm |
| Водоустойчивост | 3 ATM |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Черен |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Не |
| Подсветка | Не |
| Камъни / Кристали | Не |
Какво има в кутията
- Дамски часовник Sekonda Classic S-2367.00
- Официална опаковка на Sekonda
- Гаранционна карта
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




